Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Търси:    

2124356 Публикации в 21422 Теми от 15431 Членове
Последен член: krasito911
 |  Актьори  |  За актьорите  |  Интервюта (Модератори: ...:: Liusi ::... {ClUb MEIERhuana & FANATIzum}, soraq)  |  Тема: Интервюта с Елена Корикова 0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 Изпечатай
Автор Тема: Интервюта с Елена Корикова  (Прочетена 6819 пъти)
Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 21054

Мне не жаль...

Ел. поща
Re: Интервюта с Елена Корикова
« Отговор #45 -: Юни 05, 2007, 03:26:04 pm »

Елена Корикова в ролята на Вивиан Лий от "Отнесени от вихъра"-1939

Презентацията на проекта Vintage на списание Dolce magazine се проведе в ресторант «Аист» на Малой Бронной в Москва.На фоографиите бяха представени основни сцени от култови филми на двайсти век:"В джаза само момичета", "Космическа одисея 2001", "Кръстникът", "Отнесени от вихъра", "Брак по италиански", "Бони и Клайд" и др.Главни герои на тази фотосесия станаха представители на светския елит на Москва: Тина Канделаки, Ирина Рахманова, Ксения Собчак, Елена Корикова, Любовь Толкалина, Екатерина Стриженова и други актьори, телевизионни водещи, жени на продуценти и бизнесмени.
Автори и продуценти на проекта са издателят Дмитрий Проколов и редакторът на списанието Dolce magazine Ляля Шовкринская.Фотосесиите били оранизирани както в студиото на самото списание, така и в ЦУМ,  Podium Concept Store, Podium vintage, галерия за подаръци Viva Exclusive.Много голяма част от рабоата направи стилистът Макс Гор, а също и гримьорът и дизайнерът на прически Савва и Татьяна Левшина.
Всеки, който е попадал в ресторант «Аист», се е оказвал в атмосферата не само на заведение, където можеш да вечеряш и да прекараш добре времето си, а и на галерия или фотоизложба.В атмосферата на филми от миналия век зрителите можеха да видят познати персонажи: Ингрид Бергман от "Казабланка" (в тази роля беше въвлечена Ирина Рахманова), Клаудиа Кардинале от "Розовата пантера" (на снимката Елена Козырева ), Мерилин Монро от "Джентълмените предпочитат блондинки" (Татьяна Курбатска), Чарли Чаплин от "Светлините на големия град" (Сергей Лазарев) и много други.
Също така на проекта Vintage бяха представени и различни кинообрази: Марлен Дитрих изигра светската лъвица Ксения Собчак, Фей Дънауей се получи в образа на певицата Алена Спиридова, Джина Лоллобриджида много приличаше на телевизионната водеща Екатерина Стриженова, като Брижит Бардо беше гримирана младата актриса Наталия Никишина.В проекта взеха участие и известни персонажи от московския бомонд, като Стефания Кокер, Ольга Родионова, Светлана Бондарчук, певецът Виктор, Алла Зеленина, Алла Вербер и много други.
Представяйки участниците от проекта, редакторът на списанието Dolce magazine Ляля Шовкринская призна, че те нищо ново не са искали да кажат в изкуството.Посвещението на холивудските звезди било направено просто от носталгия.Така Елена Козырева  на въпроса как би се почувствала в ролята на Клаудия Кадинале честно отговорила:
-Лъскавите списания съвършено не ме радват.Там хората не приличат на самите себе си.Даже познати когато ме видяха на снимата казаха:"Лена, каква си страшна!"
Екатерина Стрижева, снимала се в ролята на Джина Лолобриджида и досега се съмява с право ли са и предложили да стане Джина:"Това, което се получи, се получи.Мисля, че тя няма да се обиди, би и било приятно..."
Но най-показателният филм, който отразява целия проект, и по думите на редактора на списание Dolce magazine, стана "Dolce Vita" ("Сладък живот") с ролята на Силвия, в която се превъплъти Екатерина Витебская.
-Наложи ми се да е къпя във фонтан, за да съответствам на обрза на Силвия, стилистите ми направиха косата.Но най-важното е, че ми харесаха фотографиите, тъй като на тях съм слаба.За жена, която е родила преди 2 месеца и сега само прегръща своите "слаби" снимки, това е голяма радост.Нима това съм аз?
В памет на проекта Vintage всички модели получиха от списание Dolce magazine своите портрети.Фотоодисеята приключи.Какво чака нашите герои в следващия проект засега си остава тайна.
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #46 -: Август 14, 2007, 02:16:24 am »

Корикова продава осквернения от бандити джип

Актрисата не може повече да кара кола, която е била открадната.
Известната актриса Елена Корикова реши да продаде своя сребирсто-сив джип лексус, който похитиха автокрадци.Актрисата не може да кара автомобил, който е бил осквернен от престъпници."ТД" вече писа, че кинозвездата дълго не могла да дойде на себе си, когато разбрала, че са откраднали любимият и "Лексус RX 300".Две години автомобилът честно и почтено служил на актрисата и тя не можела да си представи живота си без него.Когато машината, оборудвана с всевъзможни сигнализации, изчезнала безследно, Елена отначало решила, че и правят номер, но кражбата се оказала страшна истина.Актрисата заедно с полицаите попълнила всички необходими документи, като оценила ущърба на 66 000 долара.
Продажба
Изглеждало, че вече няма да намерят луксозната кола, но престъпниците, разбирайки, че собственичката е известната актриса, сами и позвънили и и върнали джипа.
-Но вече не мога да карам колата както преди-призна звездата.-Имам такова чувство, все едно над нея са се надругали.Много е трудно да се примириш с това и отново да седнеш зад волана на колата.Дълго мислих какво да правя.Исках да осветя колата в църква, но и след това едва ли бих могла да карам с нея по пътищата.Затова взех единственото, според мен, вярно решение: ще я продам.

вестник «Твой ДЕНЬ» 10 юли 2007
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #47 -: Август 14, 2007, 02:17:42 am »

Корикова завърши ремонта

Актрисата Елена Корикова има голям повод за радост- тя най-накрая завърши ремонта в тристайната си квартира в центъра на Москва.
Актрисата я придобила в добро състояние преди няколко години, но отдавна искала да направи всичко по свой вкус.
-За няколко месеца се превърнах в истински архитект,- разказа на "Жизни" Елена.-Вникнах във всички подробности: какви тапети да сложа, къде каква възглавничка.Обнових всичко и съм много доволна от себе си.
Такъв род способности се появяват отдавна у Елена.Като малка тя дори обмисляла дали да не избере професията на архитект.

Вестник «Жизнь» 19 юни 2007
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #48 -: Август 14, 2007, 02:19:09 am »

Една от най-красивите жени в Русия измами красноярци

Гастролите на "Приказки за стария Арбат" завършиха със скандал.
Отново красноярци бяха "метнати" от московските звезди.Граждани очаквали появяването на сцената на театъра на музикалната комедия на секс-символа на Русия- актрисата Елена Корикова, но звездата от "БН" така и не излязла пред зрителите.
-Но как така! Във всички афиши беше заявено нейното участие- казва Михаил Нефедов, зрител, дошъл вчера на московската постановка "Приказки за стария Арбат".-Поне да ни бяха предупредили по-рано че няма да я има.Бихме си върнали билетите...
-Какво говориш!-поправя го съпругата му Марина Нефедова.-Освен тази Корикова там има и много други добри актьори.
Както обясниха на "КП" в театъра, Елена Корикова има много снимки и затова се наложило да направят втори състав.
Ще добавим, че подобни ситуации с московски гастроли не са рядкост в нашия град.Много често привличат зрителите с известни имена, а след това суперзвездите твърдят, че имат смазващ график.Ще напомним, че също ни обещаха и Павел Волю от "Комеди клъб" и Алина Кабаева от шоуто на Алексей Немов.

Комсомольская правда - Красноярск 29 юни 2007
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #49 -: Август 14, 2007, 02:21:12 am »

Елена Корикова:"Не съм се срещала с Малахов!
"

"Тъжно е не защото годините минават, а заради отсъствието на любов в живота"-казва известната актриса от киното и театъра Елена Корикова, изпълнителка на главните роли във филмите "Госпожица-селянка", "БН" и "Алиса в подземието".

-Лена, някои жени след определена възрост престават да обичат рождения си ден.Познато ли ви е това?
-Засега изобщо не страдам по повод възрастта си.Е, вярно, тази година беше толкова забързана, че забравих, планирайки гастрола за 12 април, че тогава имам празник.А по принцип на рождения ми ден почти винаги ми се иска да плача.Независимо от това, че телефонът прегравя от поздрави и околните ми подаряват куп подаръци, на този ден чувството ми за самота особено се изостря.Тъжно е не това, че годините минават, а заради отсъствието на любим човек в живота.И този рожден ден в този смисъл не е изключение.Вероятно пак ще си поплача.(смее се)Сега имам толкова работа, че за личен живот просто не ми остава време.

"С Малахов сме просто приятели"

-Говорите за самота.А публикуваните наскоро в жълтата преса слухове за това, че сте възобновили бурната си връзка с Андрей Малахов?
-За какво говорите!..Никаква връзка не сме имали и няма да имаме с Андрей.Ние просто сме много добри приятели.С него дори не сме се карали, за да се говори, че отношенията ни са се възобновили.Бяхме приятели и си останахме такива.

-От блондинка наскоро се пребоядисахте в брюнетка.Може би това е проява на кризата на средната възраст?
-Разбира се аз не съм на 20, но до криза, струва ми се, още съм далече.Истинската ми възраст издава само порасналият ми син Арсений, който е на 13.А що се касае до цвета на косата- просто се изморих да бъда блондинка.Струва ми се много скучно да преживея целия си живот с една и съща прическа и същия цвят на косата.Освен това съм актриса ми се иска да бъда различна.Просто една сурин се събудих с идеята да си сменя имиджа и след два часа вече бях чернокоса.Аз и наголо съм се бръснала...

"В синини и рани"

-Като участвахте в проекта "Цирк със звезди" много синини и рани ли имахте?
-Да, цялата бях в снини и одрасквания.Ту ще падна с мотора, или ще се захлупя по лице на пода.Когато готвихме номера "Момиче върху топка" по сценарий трябваше да имам сини балетни обувки, а околните се шегуваха, че още малко синини по краката и никакви обувки не ми трябват.Изобщо проектът се оказа крайно екстремен.Много ми беше трудно да преодолея страха си от височини, готвейки номера под купола, а и досега преживявам ужаса от номера с мечката.В живота далеч не съм есктремен тип.По-рано обичах да карам с висока скорост, но след това разбрах, че това е глупав, неоправдан риск.Сега адреналин вместо от конските сили получавам в цирка, след който навярно от нищо вече няма да се страхувам.

списание Starslife 24.06.2007
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #50 -: Август 14, 2007, 02:22:18 am »

Корикова се отказа от "Цирка със звезди"

Популярната актриса не се появи на снимките на гала-концерта заради травма.
Вече е заснет гала-концертът, на който е обявен победителят.Избрали са го самите телевизионни зрители, които цяла седмица гласуваха за своите кумири, стигнали на финала, с помощта на sms-и.Но последното представление се събраха всички звезди-циркаджии.
Отказа да участва само Елена Корикова.Името на актрисата дори не беше включено в програмата.На въпроса къде се е дянала Корикова, всички в цирка вдигаха рамене: може би на гастроли, може би се е разболяла.Според слуховете малко хора от проекта симпатизирали на Елена- тя винаги се държала хладно и отстранено.Дори малката водеща на шоуто Саша Волковская в интервю за "КП" заявила с детска непосредственост заявила:
-Симпатизирам на всички, освен на Ленка!
Но каквото и да е станало, Корикова стана една от най-ярките участнички в шоуто, и е жалко, че "бедната Настя" не дойде на последното представление.А тя не се е появила, както успя да изясни "КП", по уважителни причини: Корикова попаднала в болница.
-Имам травма на крака.-поясни Елена.-Повече нищо не искам да коментирам.
Участниците в шоуто "Цирк със звезди" не се разтревожили много заради отсъствието на Елена.Всички имали друг повод за вълнение: проектът завършва и трябва да се разделят.
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #51 -: Август 14, 2007, 02:23:24 am »

Травма попречи на финала

Екс-участничката в шоуто "Цирк със звезди"-актрисата Елена Корикова, игнорира заключителното представление на проекта.За участие в грандиозното шоу дойдоха всички участници, независимо дали са достигнали или не до финала, за да представят пред зрителите най-добрите си номера.Нямаше я само миниатюрната брюнетка Корикова, отсъстваща заради травма:"момичето върху топка" си навехнало десния крак.Впрочем, малко хора очакваха, че Настя ще се появи през този ден на арената.
Напускайки проекта, актрисата така искрено се радвала, че това оскърбило много от колегите и на манежа.Сега и едните, и другите и пожелават скорошно оздравяване.

«Твой ДЕНЬ»  18 май 2007
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #52 -: Август 14, 2007, 02:24:52 am »

Актрисата Елена Корикова, изпълняваща ролята на бедната Настя, си намисли много желания, чиито изпълнения очаква през 2006 година.Много от плановете и са свързани с екстремна почивка.В най-близко време Елена иска да се качи върху сноуборд, за което задължително ще и помогне синът и.Освен това актрисата мечтае да получи сертификат за гмурец, а също и да получи права за управление на мотор и малък катер.
Но това не са вички планове на Корикова за предстоящата година.В интервю за "Правда" тя каза, че се надява на 8 март да открие свой салон за красота и вече е поканила всички на гости.Като дете Елена оБичала приказката за Принцесата-жаба.И сега, когато Корикова сама се е превърнала в принцеса, открива салон, в който всяка посетителка да може да се почувства красавица.
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #53 -: Август 18, 2007, 12:40:05 am »

Не съм Настя, аз съм друга

Елена в огледалото

Не можеш да отнесеш актрисата Елена Корикова под някакъв типаж.За нея няма да кажеш: мила, симпатична или "има нещо в нея".Веднага разбираш: красива! Не си на себе си от таково рядко съчетание на естественост и красота.Безразсъдна, лъчезарна госпожица-селянка, нежна и срамежлива крепостна от филма "Му-му".Образът на крехката девойка-фея очарова и независимо от отдалечеността във времето ни се струва удивително познат.Сякаш сте видели тази жена някога насън,в приказка, а може би и сами сте си я измислили.

-Eлена, кажете, усещате ли отговорност за своето влияние над другите, за красотата си?
-В действителност всичко, което имам ми е от мама и татко.Когато родителите ми са ме планирали те са водели здравословен начин на живот, и най-важното- обичали са се.Аз съм истинско дете на любовта.Мисля, че в действителност това значи много.В младостта си мама е била ослепително красива жена, а аз съм доста далече от нея.

-А отговорността? В такъв смисъл, че на всяка стъпка се влюбват във вас, налага се да отказвате, да обиждате...
-Мъжете ми обръщат внимание, но аз се отнасям към това спокойно.Вероятно защото не съм разглезена.В детството ми никой не ми е казвал, че съм красива.Възпитаваха ме строго- не разрешаваха да кокетнича.Не се заглеждах в огледалото.Доста бързо разбрах, че най-важното е да оформиш характера си.Още от малка съм сериозна.

-Но в даден момент все пак сте забелязали, че се отличавате от другите?
-Да, на 15 години.Помня, че си сложих спирала, погледнах се в огледалото и разбрах, че "не съм лоша".

-Красотата е опасен дар.При някои може да прерастне в комплекс.
-Ако имаш нещо вътре в себе си, ако не правиш лоши неща на хората и се стараеш да си в хармония със себе си, красотата се съхранява.А завистта и злобата много се отразяват на външността.

-Страничен ефект на красотата е завистта на другите жени.Налагало ли ви се е да се сбъсквате с това?
-Старая се въобще да не мисля за такива неща.Имам си достатъчно други проблеми, за да забелязвам тези жени.

-А като актриса външността не ви ли пречи? Не предполага ли постоянно едни и същи роли?

-Не толкова отдавна се снимах във филма "Бедната Настя".Филмът е много сериозен, класика, ролята ми е сложна и драматическа.Така че мога да кажа едно: ако сравните Анна в "БН" с героинята ми във филма "Златен пръстен, букет от червени рози" никога не бихте ме познали.Там се снимах без грим, имах рижа коса и съвършено друг характер.Когато се готвиш за роля се променяш вътрешно.Мога да се преобразя и да бъда всякаква.

-Бихте ли могла да изиграете грозна героиня, като Шарлийз Терон във филма "Чудовище"?
-Бих могла.След като гледах този филм много уважавам Шарлийз Терон.Харесва ми също Джесика Ланг във филма "Франсиз" (за съдбата на скандалната актриса от 40-те години Франсиз Фарме, получила Оскар на 16 години, но така и не достигнала в Холивуд заслужена слава- бел.ав.)Тя не играе грозна, а психически ненормална жена.Интересни са ми нервни актриси, нервни роли.Това, което играех в БН не беше близък за мен образ.По натура съм по-емоционална, друга съм.

-А харесва ли ви сериалът "Бедната Настя"?
-Мисля, че "Бедната Настя" е достоен, а възможно е, дори и най-добрият исторически сериал в Русия.Това е ново равнище за този жанр."Бедната Настя" е закупен от 40 страни.На прес-конференция в Холивуд журналистите ни засипваха с комплименти, особено се възхищаваха от това колко красиви лица има в Русия.Актьорският състав се избираше много дълго, проведе се огромен кастинг.Каквото и да говорим разкошен проект.Един костюм струваше 700$.И считам, че артистите играха много добре.

-Успехът на "Бедната Настя" се дължеше до голяма степен на външните данни на актьорите, на това че са млади, хубави и на това, че играят аристократи, не е ли така?

-Мисля, че да.Но е токова приятно да получаваш писма...Хиляди! Разбираш, че сериалът се гледа.Пишат ти деца, възрастни жени, пишат дори от затвора.

-За какво?
-Основно всички искат да станат актриси, мечтаят да приличат на мен.Чакат продължение на "Настя".Добри, хубави думи...Когато получа отпуска ще отгворя на всички.

-Юрий Гримов разказа как на снимките на "Му-му" сте се готвила за сцената, когато Танечка трябва да пие водка,-неочаквано сте станала отчуждена, отказала сте да пиете от ръждясало канче.Тогава той разбрал, че Корикова сама се "навива", за да почувства трагизма на момента, и решил да ви акомпанира.В резултат ви е довел до истерия, но сцената била отлично заснета.
-Той не го направи специално, за да ме доведе до истерия.Но той е прав, действително се настройвах за сериозна сцена.Но ще ви разкажа друга история.Когато снимахме "Бедната Настя" не успявахме не само да се настроим, едва успявахме да научим текста.Защото една серия снимахме за два дена, всеки ден или вечерта, или на сутринта ни връчваха огромни пачки с текст, който трябваше да научим веднага.Затова сериалът за актьора е съвсем друго нещо.

-Във ВГИК сте учила при Сергей Соловев.На какво ви научи "подземният" режисьор?
-Главната заслуга на Сергей Александрович е в това, че не ни "пречупи".Всеки от нас дойде с нещо вътре в себе си и го разви.Сега мисля, че има дефицит  на "природен талант".Според мен в театралните институти се наблюдава просто "поднасяне на нещата", усеща се нечия ръка.Губи се това, което е твое...Често си спомням учението, макар че не учех съвсем постоянно, през цялото време се снимах- само ходех на изпитите.Дори в 9-ия месец н бремеността си имах изпит по танци.

-Историята за това как вие бременна сте давали сесия, снимали сте се в киното и на осмия ден след раждането отново сте пристъпила към снимки изглежда невероятна.Как сте издържала?
-Не знам...Сега, навярно вече не бих могла.В младостта всичко изглеждаше по-лесно.Макар че обикновено не мога да се концентрирам много в трудни ситуации.Бременността дори ми помогна.Правех всичко, успявах с всичко, не стоях на едно място, буквално летях.

-Синът ви Арсений вече е порастнал до възрастта на 10-годишно разумно дете.Наблюдавах как играе на компютърна игра и забелязах, че всички персонажи говорят на добър английски.Навярно това момче вече е определило какво иска да стане в бъдеще?
-Арсений има предприемаческа жилка.Той знае как може нещо да бъде направено.Отначало искаше да си построи кафене за деца, където ще продават мляко и кифли, изпечени в собствена пекарна.Наскоро реши да открие типография ,където да печата и продава плакати.От една страна всичко това ми е смешно, но от друга разбирам, че човек трябва да вярва и да прави това, в което вярва.

-Освен Соловев кой още повлия на вашето развитие?
-Алексей Николаевич Сахаров, режисьорът на филма "Госпожица-селянка".Той откри актрисата в мен.Изкара на бял свят онова, което присъстваше в мен, но не разбирах как да го проявя.

-Интересно е, че режисьорът говори за своята актриса в момента на нейното "разкриване".
-В първия снимачен ден, когато започнах да играя по обичайния си начин, Алексей Николаевич каза: "Не, така няма да стане.Трябва ми тази, която стои вътре в Корикова.Ти играеш така, а как би направила Корикова? Ето.А сега направи това 10 пъти по-силно."И аз разбрах какво иска той.И не се боях да бъде смешна.
Дотогава, особено в първия ми филм, през цялото време се усмихвах и гледах в камерата.Така, видимо се проявяваше моята радост, но не знаех, как трябва да играя!
Следващия ми филм- "Обещах и ще замина" съвпадна с една моя безумна любов.Аз работех в друг град, а моят любим ме чакаше в Москва.Любовта ни беше страшна, буквално не можехме да дишаме един без друг.И тъй като все още не владеех професията си, черпех емоции от собствения си живот, от тази любов.Сега , благодарение на учителите ми-режисьори и работата ми в театър "Съвременник" , всичко става много по-бързо и вече не ми е необходимо толкова дълго да се настройвам за роля.

-Вие сте известна актриса.Вашият мъж- Максим Осадчи- успешен оператор на клипове.Когато две знаменитости се обичат налага ли се да се състезават?
-Не, при нас никога не е имало такова нещо.Ние за щастие не сме двама артиста (обикновено се съревновават актьорите).Той е професионалист в своята работа, а аз- в моята.Сериозният и едиствен минус в нашия живот е това, че не се виждаме често.Може би за някой такива отношения са  предимство, но за мен това е много лошо.Ако това беше първата година на съвместния ни живот би било по-лесно, но когато си заедно от много години с един човек, а него го няма до теб се получава, че всеки от вас живее свой живот.Защо в такъв случай да живеем заедно? Всеки ден ти се иска да бъдеш щастлив.Честно казано така мисля.

-Три години живот в САЩ оставиха ли някакви следи във вас? Казват, че Америка много променя хората.
-Да, там се научих на много неща.С мъжа ми отидохме в Америка когато вече бях известна тук.Всичко се развиваше прекрасно- снимах се в "Госпожица- селянка", в клипа на Алла Пугачова "Позови меня с собой", след това при Агутин.Познаваха ме на улицата.И изведнъж се уплаших.Реших, че няма да мога да издържа тази проверка и ще зацикля.Буквално "избягах" в Америка.Останових се в Ню Йорк, не работех, не учех.Живеех заради сина си- той учеше английски, аз също.По-голямата част от времето си прекарвахме разхождайки се по кинотеатри и книжарници.Сега с удоволствие си спомням това безделие.А какво да кажа за американците? Те се усмихват повече от нас.Там е по-лесно и това ти помага да се разкрепостиш.А още знам и че, връщайки се оттам, бях разбрала много неща.

-Веднъж бяхте казала, че руските актьори нямат какво да правят в Америка, най-много да им дадат да играят бандит или проститутка.Действително ли е така?
-Така ми се струва...В Америка трябва да си се родил там, за да станеш някой.Макар че от агенция William Moris и до сега питат за мен.А аз, както винаги, заминах навреме- в момента, когато се заинтересуваха от мен.Просто не можах да остана там повече.Не мога да живея дълго време без Русия.Там сякаш ми липсваше въздух.Появи се такова странно усещане все едно половината от сърцето ми онемя.Все едно загубих себе си и не можех да намеря пътя обратно.Едва когато излязох от самолета в Москва разбрах- всичко пак си е хубаво, всичко вече си е на мястото.
« Последна редакция: Септември 04, 2007, 11:25:28 pm от Lina » Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #54 -: Август 18, 2007, 12:44:18 am »

Красотата се дава свише

Истини и лъжи

Преди известно време Малахов се раздели със своята приятелка- бизнесдамата Марина Кузмина.Нов любовник на Марина стана 19-годишно момче, което много оскърби Малахов.Телевизионният водещ бил в депресия, а след това все по-често започнали да го виждат в компанията на красивата актриса Елена Корикова.В последните месеци те се появяват навсякъде заедно и дават отличен повод за слухове относно тяхната връзка.Но на директен въпрос относно отношенията и с популярния водещ "Бедната Настя" Корикова отговорила, че те са само приятели.Макар че когато преди няколко месеца започна да се говори за развод на Елена и Максим Осадчи актрисата също отричаше всичко."Тогава не излъгах,- каза Корикова.-Сега е вярно, че окончателно сме се развели."Сплетните за нетрадиционната сексуална ориентация на Андрей също не вълнуват Елена."Не ме интересува сексуалната му ориентация!"- заяви тя.По думите на актрисата сега не и е до любовни отношения."Постоянно работя,- казва тя.-Никакъв личен живот..."

По рейтинг на Гэлапп-медиа Елена беше определена за "Най-сексапилна актриса на 2004 година".В средите на руските актриси.Освен това английската редакция на списание FHM присъди на Елена почетното второ място в хит парада "Най-сексапилните жени на планетата".
Елена Корикова:"Нищо особено не правя за това.Тайната е проста- когато са ме създавали на света родителите ми са били много красиви и силно са се обичали.Те и сега са най-красивите за мен.Така че аз съм плод на истинска любов.Външността се дава на човек свише.Длъжна съм да изглеждам винаги добре, защото съм публичен човек, хората ме виждат.И когато, например,почитателите  идват в края на спектакъла за автографи разбирам, че те обръщат внимание на външния ми вид.И където и да отидеш те познават.Затова разбира се ми се иска да съм във форма.И въобще,не мога да си позволя да изглеждам зле.Така че успявам да ходя практически на всичко: всяка вечер на басейн, и на козметолог редовно, масажист, но най-често се занимавам с фитнес с касетата на Синди Кроуфорд.Когато си почивам обичам просто да лежа на плажа и да гледам морето, да спя много и задължително много да спортувам."

Елена Корикова: "Много обичам да се обличам красиво.Предпочитам светли, меки цветове.Обожавам гюдерия (мека и тънка обработена кожа на елен или лос).Но нима в нашата страна можеш дълго да носиш светли, нежни неща? Да, и купувам всичко от зад граница.Синът ми-тийнейджър ме съветва "Носи къси поли.Отиват ти.Изглеждаш секси".Веднъж на 8 март ми подари червен лак и червило и ми каза: "Сега ще бъдеш най-красивата и всички ще те обичат!".Аз, разбира се никога не ползвам червено червило, но вкъщи заради него ще се начервя.С две думи -беше много трогателно."

Елена Корикова: "Вече забравих как изглежда тенджерата, но в действителност готвя много добре.Ростов-на-Дон, където живях доста дълго ме научи на това, там всички готвят добре"
-Кое е любимото ми ястие?
-В Ростов това се нарича соус- пилешко, задушено с голямо количество зеленчуци.Обичам още и миди и прясно изстискан сок.Някога бях спец по супите, но сега просто нямам време за това, мака че да приготвя обяд за мен не е проблем."
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #55 -: Август 18, 2007, 12:47:21 am »

"Тайните мъже на Елена Корикова"

17.09.2004

Интервю със звездата от сериала "Бедната Настя" Елена Корикова може да се види във всяко списание.Изглежда че тази очарователна жена вече е разказала всичко за себе си.Освен едно- кой е бащата на нейния син Арсений.Ние проведохме собствено разследване и научихме много интересни неща от живота на известната актриса.

В едно интервю красавицата Елена заяви, че в живота си все още никога не е изпитвала несподелена любов.Това не е така.Още като ученичка Елена Корикоа посещавала занятията на театралното студио "Епос" в родния Ростов-на-Дон.И по думите на нейните съкурсници била страстно влюбена в актьора Влад Ветров, който бил много по-стар от нея.

Но той предпочел пред скромната Корикова победитеката в конкурса за красота  Ростов-на-Дон Анжела Лукашенко, също играеща в "Епос".Уязвеното момиче поставило утиматум на художествения ръководител: "Или аз, или тя!".Но режисьорът Михаил Изюмски меко "утешил" разстроената Лена: "Личните си пробеми, слънчице, ешавайте извън театъра!".
Но любовното фиаско на младата актриса съвсем не означавало, че тя била "грозно патенце".-Корикова се открояваше от тълата,- спомня си приятелката на Елена Ала Якуша.-Почти всички момичет носеха дънки, шорти, а на Леночка толкова мило и стояха вталени стилни рокички!Много се учудих когато азбрах, че майка и шие дрехите и.В онези години беше трудно да си намериш добра козметика, но в чантичката на Корикова винаги имаше качествено червило за устни.Самата тя винаги се стремеше да бъде особена, ярка.Затова навярно и отиде да постъпи не къде да е, а в Москва.А още и като актриса.
Любопинто е, че сега Елена играе в едни  същи спектакли на московския театър "Съвременник" с Влад Ветров.

Разплащали се с дрехи

В Москва Елена  майка и наели стая в комуналка у някоя си Людмиа Полонска.У хазяйката на квартирата често се събирали членове на национал-патриотическто общество "Памет", в което някога членувала и актрисата Екатерина Василева.( С нея Корикова впоследствие едва не се сродила, но за това по-късно)За стаята Корикова платли с дрехи, които шила майката на Елена.Полонска, която имала многочислени връзки, се опитала да уреди съдбата на Лена.Малкоизвестни режисьори периодично предлагали на бъдещата звезда съмнителни роли в съмнителни филми.А се опитвали да запознават Кориова и със солидни мъже, които щели да могат да и помогнат в актьорската и кариера.Но момичето не се събанило от лекия път към успеха и без всякаква протекция постъпила във ВГИК на курс при известния режисьор Сергей Соловев.Където отново я "уловили" силни, но този път по-зрели и сериозни чувства към нейн съкурсник.

Изчезнала завинаги

За своята страст тя е разказвала многократно на журналистите, но нито веднъж не е споменавала името на избраника от студентските си години.
-От това чувство не можах да дойда на себе си няколко години,- спомня си Корикова.-Навярно така е при всички- първата любов оставя в душата дълбока следа.Честно казано понякога ми се струва, че и до сега обичам този човек.За съжаление нашата любов не завърши с брак, но се роди синът ми Арсений.Безумно исках дете и то много ми помогна в живота ми.Силите ми се удвоиха, а може би и станаха 10 пъти повече...Започнах да възприемам света по съвършено различен начин.
С много труд успяхме да изясним, че мъжът, когото е обичала Елена, е синът на актрисата Екатерина Василева и драматурга Михаил Рощин- Дмитрий Рощин.Той учел в един курс с Корикова и тяхната любов, по думите на студентите, била взаимна.След това Елена забременяла и както се говорело очаквала, че любимият ще и предложи да встъпи в законен брак.Но Екатерина Василева категорично се възпротивила на това, считайки, че Корикова не е жена за сина и.Той много уважавал мнението на майка си и почти никога не и противоречал.Така станало и този път.Корикова останала сама с дете на ръце.След като играл заедно с Елена в спектакъла "Три сестри", Дмитрий завинаги изчезнал от нейния живот.

Не и се иска да си спомня

За да узнаем подробности за тази драматична история ние се отправихме към московския храм Св.София, където Дмитрий Рощин вече 7 години служи като дякон.Сега той е женен за сестра Люба и имат две деца- седемгодишната Прасковя и петгодишния Фьодор.
-Сега Лена стана звезда и разбирам защо журналистите започнаха да се интересуват от нейното минало,- малко смутен започна отец Дмитрий.-Да, в студентските си години ние с Лена се обичахме, но 100 процентова увереност, че аз съм бащата на детето, което тя роди след нашата раздяла никога не съм имал.Още повече сега, когато имам друго семейство и духовен сан няма да призная това дете за свое.Не съм виждал Лена след завършването на института.Мисля, че и тя не споменава нищо за мен.И въобще историята на нашите отношения е много дълбока и сложна.Просто не искам да си спомням за това.
Самата Елена коментира своето минало крайно оскъдно.
-Каквото било, било,- заявява тя.-Не съжалявам за нищо.И от всичко си правя правилни изводи.

Наскоро в скъпия столичен кожен бутик «Tutto Italia» Елена Корикова се загледала в разкошна шуба за няколко десетки хиляди долара.По думите на продавачите тя заявила: "Аз съм звестна актриса, дайте ми шубата безпатно и ще посъветвам всичките си приятели да купуват от вашия магазин".Получавайки отказ Корикова предложила друг вариант- да и направят 50% намаление.Но и тук не срещнала разбиране у сътрудниците на магазина.

Справка:
Елена Корикова е родена на 12 април 1971 в Тоболск
1998се омъжва за оператора на клипова Максим Осадчи.
Има 11 годишен син- Арсений.
Получла призове на кинофестивалите «Золотой витязь», «Кинотавр», «Киношок».
Участвала в музикалните клипове на Алла Пугачова, Игор Кругов, Дмитрий Маликов, Леонид Агутин
Снимала се е във филмите «Му-му», «Барышня-крестьянка», «Гипноз», «Приятель покойника», «Тайны дворцовых переворотов», и сериала "БН"
Играе в москвоския театър "Съвременник"
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #56 -: Август 18, 2007, 12:51:17 am »

Никога не съм обичала красивите мъже

Отстрани изглежда, че Елена Корикова се е родила успяла.Още не постъпила в института вече била поканена за главна роля във филм.Като студентка във ВГИК се снимала в няколко филма.Досега никога не е била без работа.Сега актрисата играе в "Съвременник", снима се в музикални клипове, филми, в 120-серийният проект "Бедната Настя", който се излъчва по СТС.И с личния и живот всичко е наред- синът си Арсений родила без да спира снимките, с мъжа си- операторът Максим Осадчи вече 8 години са заедно.Само къща с камина няма, но това е временно...

-Действително често ви е вървяло в живота?
-Късмет, разбира се, имаше.Но без труд едва ли бих постигнала нещо.Освен това съм много търпелив човек.В живота ми имаше от всичко...

-Сега говорите като израстнала, помъдряла от опита жена...
-Такава съм- порастнала.А вие как мислите, на колко години съм? Синът ми вече навърши десет.Струва ми се, че съвременните деца биха разменили всичко срещу някоя играчка.А тези безкрайни компютърни истории!...Опитвам се да се боря с това.Но засега не се получава.Когато бях малка нямах нищо такова, затова и досега се радвам на всяка дреболия- ново постелно бельо, чашки за кафе...

-В детството ви не е имало компютри, но все пак сте била щастлива, не е ли така?
-Разбира се.Скоро след раждането ми родителите ми са се развели, мама беше балерина и постоянно гастролираше, и аз до 8 годишна живеех при баба и дядо в истинско сибирско село под Тоболск.Това беше най-хубавото време в живота ми.Представете си- зимна вечер.Под краката ви скрипти снегът.Лаят кучета.А аз в пухена рокля и валенки се връщам от една приятелка.( Мама, разбира се носеше от гастролите модерни неща, но не ми се искаше да се различавам от селските момичета...)До къщата на баба ми имаше огромно поле и през лятото там берях горски ягоди и правех букети от метличина и лайка.Така че играех тази роля доста години и в "Госпожица-селянка" се намирах в стихията си.

-Не страдахте ли от това, че виждате майка си рядко, а баща си съвсем не сте познавали?
-Страдах и още как!За свой баща считах брата на мама и питах "Защо чичо не може да се ожени за мама?"И сега, заради това, че не съм получила бащина ласка чувствам липса на мъжка топлина.Харесва ми при среща да прегръщам мъжете, харесва ми да говоря с тях.Разберете ме правилно- имам нужда от мъжко внимание...Родителите ми много са се обичали.Дори ми се струва, че в глъбините на душите им това чувство се е съхранило и досега.Но и двамата били безумно красиви и се побърквали от ревност.И заради това, очевидно, не можели да бъдат заедно...Впрочем, сега си мисля, че е правилно, че са се разделили.Татко е от тези хора, които постоянно държат другите в състояние на напрежение.С него не можеш да се отпуснеш.Трябва винаги да мислиш какво говориш.От него едва ли можеш да получиш топлината, от която се нуждае всяка жена...Макар че аз по характер много приличам на него.Трудно е да си с мен.

-Вие не сте живяла с баща си, а така добре познавате характера му...
-След като завърших училище исках най-накрая да се видя с него, да се запознаем, и отидох при него в Тюмен.Билетите бяха скъпи (ние с мама тогава живеехе на Ростов-на-Дон), наложи се дори да продам стенен часовник..."Здравейте, аз съм вашата дъщеря"- му казах, коато отвори вратата.Но след това не се завърза никакъв разговор.Той не ми хареса много, а и аз още не влязла вътре започнах с амбициозното заявление "Дойдох да живея при теб и искам да ми помогнеш да постъпя в университет".(От втората си жена баща ми имаше още 2 деца)И когато не получих нито помощ, нито подкрепа, гордо казах: "Ами добре, тогава ще отида в Москва и ще стана актриса".Баща ми само се смя...Ако не беше това отношение може би нямаше да се реша да отида в столицата и щях да стана лекар.Дядо ми имаше болно сърце и аз го лекувах както можех- давах му таблетки, притисках към сърцето му малките си ръчички...Толкова обичах дядо, че само заради него бих постъпила в медицинския.Но татко обърка картите...

-След първата ви среща навярно не е възникнало желание отново да се видите с баща си?
-За втори път се срещнахме едва преди три години, когато той изненадващо се появи в Москва и реши да ми подари квартира.Баща ми сега заема ръководна длъжност, живее и тук и в Тюмен.Но аз практически не го познавам и говоря с него така, както например сега с вас.Досега винаги бях живяла при мама.

-Тя навярно е мечтала да тръгнете по стъпките и?
-Да, тя искаше да ме заведе в Пермсокото хореографско училище, да ме покаже на колегите си.Но аз не можех да си вдигна крака и на 10 сантиметра от пода- толкова бях непохватна.Наложи се да забравя за кариерата на балерина.И не съжалявам.Щом станах актриса, значи така е и трябвало.Мама беше в ужас.А и с този сибирски говор, на който всички в училище се смееха...В Ростов също говорят по-особено, но моето произношение беше много смешно.Вместо "какво" например казвах "ко"...Впрочем всички деца в двора ме обичаха.Да, и със съучениците скоро се сприятелих.Един от тях- огнено рижо момченце с очила постоянно ме дърпаше за косата.(навярно се беше влюбил) Наложи се да се подтрижа.Така и си ходих няколко години, харесваше ми как във фризьорския салон ме пръскаха с одеколон "Шипр"...Честно казано доста дълго време не придавах значение на това как излеждах.Ходех с панталони, под роклите обличах долна фуста.И едва в пети клас, при първото пристрастно поглеждане в огледалото, разбрах, че не съм лоша...(усмихва се)

-Първата любов?
-Нее.Това е друга история.В нашият клас имаше едно момче, в което бяха влюбени почти всички момичета.А на мен не ми харесваше особено, никога не съм харесвала красиви мъже...И  ето -веднъж една моя приятелка не ме покани на рождения си ден: щяло да дойде това момче и тя не искала аз да съм там.

-Охо! Още в пети клас!
-Представяте ли си? Тя е видяла в мое лице съперница.Аз, разбира се, се обидих и след това не можех да бъда приятелка с това момиче.Но именно тогава си помислих- щом е постъпила така, значи в мен има нещо по-особено.И започнах да се оглеждам в огледалото...А за първи път си сложих спирала на 15 години.Пак тогава, в деня на рождения си ден, изпих и глътка шампанско.И именно на 15 годни за първи път се влюбих.Нищо сериозно.Държахме се за ръка, заедно миехме домашните съдове вкъщи...И изведнъж той изчезна.Много се разстроих, още дълго след това го обичах.А след това отново се влюбих.Чак след много години мама ми призна, че го е предупредила: "Ако още веднъж се появиш, ще те убия!".Той беше много по-възрастен от мен: аз бях на 15, а той- на 28.И разбира се мама се тревожеше.

-А можете ли да си представите колко се е тервожила когато вие, тогава студентка във ВГИК изведнъж сте решили да раждате...
-Както често става в подобни случаи много хора ме разубеждаваха от несвоевременната безумна постъпка, каквото е за една актриса раждането на дете.За щастие аз винаги слушам само вътрешния си глас, и затова сега си имам и син, и работа...Когато заради бременността ми се наложи да се откажа от два филма- "Госпожица- селянка" и "Златен пръстен, букет от алени рози" ми беше много трудно.Но се случи така, че те не бяха направени в предполагаемите срокове и след раждането все пак се снимах в тях. още по-рано, буквално седмица след раждането, пристъпих към работата в "Три сестри".Беше трудно, наложи се да играя в корсет.Мама ми носеше Арсений, за да го кърмя.Но нищо, справих се...

-Лчният ви живот не се е стекъл така благополуно като кариерата: вие се разделихте със съпруга си...
-За съжаление...Както много жени и аз си мислех, че ще се омъжа веднъж и ще бъда с него за цял живот.Сега Макс ми казва: "С теб ще живеем дълго и ще умрем в един и същи ден".А аз му отговарям: "Аха, Макс, ти си по-стар от мен с 8 години!" (смее се)

-Арсений вижда ли се с баща си?
-Не.Арсений беше на година и половина когато започнахме да живеем заедно с Макс.Той счита него за свой баща.

-В началото когато се запознахте с Макс не го ли смущаваше това, че имате дете?
-Ако един мъж обича една жена му е все едно има ли тя дете или не.Дори докато бях бременна са ми предлагали брак...

-Вашето запознанство дължите на Дмитрий Маликов?
-Да, тогава за пъри път се снимах в клип, а Максим работеше като оператор там.В този момент бях в трудна (и в морален и вматериален план) ситуация, бях се разделила с бащата на Арсений... В навечерието на снимките дълго не можах да заспя, макар че преди никога не съм страдала от безсъние.Явно това е било предчувствие за любовта...На следващия ден Макс дойде в автобуса, където ме гримираха, поздрави ме, излезе си, отново дойде и повече не си тръгна.Оттогава сме заедно.

-Връзката ви се е развивала стремително?
-Да, при нас всичко се случи бързо.Макс не е много словоохотлив, но на първия ден след снимките стояхме на улицата и разговаряхме за всичко.Дори не забелязахме как дойде режисьорът на клипа и на шега ни затрупа с едно одеяло.А когато след четири часа изведнъж разбрахме, че седим под одеялото настъпи "изгрев".Така се казваше и клипът  на Дмитрий Маликов- "Златен изгрев"...

-Помните ли за какво си говорихте?
-Да, всичко.(това е удивително, тогава разговаряхме, а сега изпитваме удоволствие от мълчанието)Оказа се, че имаме много общо помежду си.Харесват ни едни и същи филми, музика, всичко, което се касае до интериора на дома.Дори практически мечтаем за едно и също...

-И нямате ли разногласия понякога?
-Със своя характер постоянно се опитвам да ги създам, за да не ми е скучно.А Макс възпрепятства това.

-Сега ако кажете и че не се ревнувате един друг!
-Живеехме заедно от месец и половина, когато Максим изведнъж го обхвана ревност.Взел колата на един свой приятел и цял ден ме следил.А аз имах почивка и цял ден ходих по пазари и магазини.Нищо интересно! Макс дълго се смя след това... Не скривам, на мен също ми беше интересно какво (по-точно кого) снима той.Веднъж отидох при него- пред камерата- гола жена.Отидох втори път- същото...Три пъти ходих и три пъти видях една и съща картина.И си помислих- навярно той през цялото време снима голи жени.И престанах да ходя...Не знам добре ли е това или зле, но аз съм съвършено не ревнив човек.Казват, че ако не ревнуваш, значи не обичаш.А аз просто не ограничавам Макс.Честна дума.Той може да прави всичко, което иска.За мен главното е любовта, и ако я няма няма да запазя брака само заради детето, придобитото имущество или нещо друго.Затова миналата година, когато нашите чувства бяха охладнели, ние с Макс живяхме два месеца разделени.Добре беше.Дори се съмнявам трябваше ли да се връщаме.Сега отново сме заедно.Беше трудно, не скривам.Но ми се стори, че Макс няма да може без мен.

-Официално женени ли сте?
-Не, не! Не искам, боя се.Един брак ми стига.Сега през цялото време насън виждам как бягам изпод венеца.Наистина, Максим понякога започва разговор на тази тема, а и на мен ми се иска някаква особена сватба.Но засега, видимо, не съм готова.И така ми е добре.
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #57 -: Август 18, 2007, 12:54:41 am »

Корикова показа гръд на турския министър

18.12.2004

Звездата от сериала "Бедната Настя" Елена Корикова буквано възхити министъра на външните работи на Турция Кюршат Тузмен.Благодарение на "Жизни" стана известно, че чуждестранния гост още от педишната си визита видял по уиците на Москва рекламен плакат на сериала "Бедната Настя".Господин Тюзмен буквално бил поразен от красотата на руската актриса.И на презентацията на новата държавна програма на Турция, която се провела в Дома на музиката, министърът поискал ЕЛена да стане почетен гост.

Поканата

Елена Корикова поучила покана за вечеринката в навечерието на тържеството, но не придала особено значение на това мероприятие и дори съвсем не мислела да ходи.Организаторите на мероприятието с голям труд убедили актрисата да отиде в Дома на музиката, казвайки и че лично министърът на Турция иска да я види.И госпожа Корикова много ще го обиди ако не се появи на тържеството.Наложило се актрисата да обещае, че ще дойде.Плътно до самото пристигане на Корикова мобилният и буквално прегрял от позвънявания.Организаторите се интересували след колко минути ще дойде Корикова, защото министърът на Турция започвал силно да нервничи.

Деколтето

На презентацията Корикова дошла с голямо закъснение.Актрисата искала да се представи пред министъра в цялата си красота.За вечерята с редставителя на турското правителство Елена избрала доста откровен костюм- шикозна рокля с дълбоко декоте и голи рамене.Едва оказала се във фоайето, Елена била обградена веднага от всички страни от турски поданици.Виждайки този обрат на събитията смутената Корикова се отказала да сваля кожената наметка, с която прикривала разголените си рамене.

Министърът

Веднага проводили именитата гостенка до домакина на вечерта- министърът.Господин Тюзмен веднага настанил красивата актриса до себе си и се поинтересувал какво ще пие тя.Смаяната Корикова поисала само вода.Елена говорила с помощта на преводач.Турският чиновник веднага започнал да сипе комплименти.И дори и каза, че е видял няколко серии от "Бедната Настя".С палав блясък в очите министърът признал, че ни най-малко не се разочаровал, когато видял своята любима руска актриса и на живо.Корикова също не останала по-назад и върнала комплимента, отбелязвайки всички достойнства на Кюршат Тюзмен.

Преди края на вечерята министърът на Турция помолил Елена да му остави телефонния си номер и я поканил в своя дом в Турция в качеството на почетен гост.
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #58 -: Август 18, 2007, 12:56:52 am »

Александрова, Корикова и Будина- харемът на Таркан

Турският красавец Таркан се готви за снимки в руския филм "Турска любов" или "Горещите нощи на изтока", чийто режисьор ще стане Тигран Кеосаян.За ролята на главната героиня претендират едновременно три актриси- Марина Александрова, Елена Корикова и Олга Будина.Възможно е в избора на своята партньорка да участва и самият певец.Сюжетът на филма е до болка познат на много руски момичета, решили да се влюбят в турци по време на почивката си- момичето се отправя към Анталия с любимия, който се оказва посредствен глупак.Таркан е поискал сравнително малък хонорар, всичко 1 милион долара.За сравнение за малък рекламен клип на турска компания за мобилна връзка той поискал 2,2 милиона долара.
Активен

Lina
life is pain
Глобален модератор
*

Рейтинг +279/-33
Неактивен Неактивен

Мне не жаль...

Ел. поща
« Отговор #59 -: Август 18, 2007, 01:00:05 am »

Елена от сандъка

Най-сексапилната руска актриса разказва за целувките на снимачната площадка, мъжките дупета и порнографията

В последните няколко години в Русия няма по-търсена актриса от Елена Корикова.Търсят я режисьори от киното ("Госпожица-селянка", "Му-му"), на клипове (песни на Алла Пугачова, Леонид Агунин, Игор Крутов), и от театъра ("Трима другари" в постановка на Галин Волчек).Последната стъпка към славата стана главната роля в сериала "Бедната Настя"- през цялата 2003 година неговата реклама украсяваше тролейбусите в страната.Трябва ли още да обясняваме защо FHM фотографира за новия си брой именно нея?

-Как ви се струват снимките?
-Хората още не са ме виждали в такава светлина! Знаете, по-рано никак не можех да се реша на снимки в подобен вид! Но разгледах списанието и разбрах- тук няма нищо лошо.Освен това с фотографа и  гримьора вече сме работили заедно и те създадоха такава весела атмосфера, че аз въобще не се стеснявах.

-Нашият австралийски арт-директор, който присъстваше на снимките ви обеща да се ожени за вас...
-Да.(смее се) Аз казах: "Щом вече сте ме видели в такъв вид ще трябва да се ожените за мен!" а той отговори:"Няма проблем".

-Вие сте играла в много исторически филми, екранизации по класически произведения.Не ви ли омръзнаха корсетите и кринолините?
-Не знам, харесва ми, както винаги казва един от участниците в снимачната група на "Бедната Настя", когато трябва да отговори нещо, а не знае какво (смее се)

-Разбирам.
-Е, някой трябва да се снима и в исторически филми.

-В училище обичахте ли историята?
-Да, имах петици.

-Доколкото знам през XIX век не са се къпели с месеци.Актьорите пробват ли това, за да влязат в роля?
-Да не се къпят?

-Да.
-Ха ха, много умно.

-А как се готвихте за ролята? Изучавахте ли бита от XIX век?
-Моят персонаж в "Бедната Настя" е измислен.Всичко, което става с него се пише от сценаристите.Те разбира се взимат по нещо и от историята.Но още отначалото продуцентите ни казаха, че дори прическите не се правят точно като от онова време, а по-съвременни, за да може сериалът да се гледа и от млади хора, които по принцип просто се интересуват от сюжета.

-В интернет четох обвинения, че не се целувате правилно, защото в XIX век се целували някакси по-различно.
-Но, навярно някой е живял през XIX век и затова упреква.А как не трябва- уста в уста? (смее се)По сюжет имах много целомъдрени целувки.

-В киното винаги играете крехки, възвишени момичета.А в живота такава ли сте или точно обратното- пиете, ругаете на майка?
-Да, но не трябва да пишете за това.(смее се)Всички сме хора, нали?Понякога не могат да е разберат по друг начин.

-А какво бихте казала ако по сценарий трябва да се съблечете напълно?
-Няма да го направя.Има хора, които умеят тези неща много по-добре от нас, актрисите.Макар че, от друга страна, ако има какво да показваш защо да не го покажеш? Но аз мисля основно за детето си...Макар че той е толкова съвременен, че може би точно наобратно- би казал, че всичко е страхотно.

-Общо взето не ви се иска да пробвате?
-Не се заричам.Никой не знае.Никога не съм мислила, че ще се снимам по бански, а ето, виждате ли- снимах се за FHM.Никой не знае какво го очаква, нали? С удоволствие бих работила в някой красив съвременен филм с еротическа насока, с красив партньор.

-Кого бихте си избрали за партньор?
-Мисля, че няма аз да избирам.Интересно ми е на снимачната пощадка да се запознавам с нови артисти.Ако играя любов, то трябва да се появят и някакви отношения, да възникне някакъв ток...

-Затова и ви питам за вашите предпочитания...
-Сега мисля че малко от мъжете са способни на това.Мога да назова няколко имена, но мисля, че не е обезателно (усмихва се)

-А ако по сценарий имате роля на лесбийка?
-Това не ми е интересно.

-Как ви действа алкохолът?
-Много развеселяващо.Тъйкато физически не съм способна да ия много ми трябва малко, за да ми стане добре.Но не обичам това състояние на опиянение, когато мозъкът не работи.Винаги трябва да контролирам ситуацията.Може би затова и не мога да си позволя да се напия.Мозъкът трябва да е изключен само в един случай- когато правиш секс.През останалото време трябва да мислиш.

-А ето и най-интересното.Знаете ли, че според статистиката повечето момичета при първа среща с момче отначало обръщат внимание на...
-Дупето.

-Да.
-Аз също.За частите на тялото ли става въпрос?

-За външния вид.
-Знам какъв тип мъже ми харесва.Какви предизвикват нещо вътре в мен.

-Опишете по-подробно, моля ви.
-Защо? По-добре те да не знаят за това.

-Съпругът ви отговаря ли на това описание?
-Да, той има много красива фигура.Първото, което ми се прииска да направя, когато се запознахме, беше да го хвана за задника. (смее се)А у мъжете много ми харесват още и ръцете и устните.

-Можете ли да си спомните най-необичайното място, където сте правила секс?
-Къде ли не съм го правила. (смее се)Много неща изникват в паметта ми.Но мисля, че най-необичайното още предстои.Много ми харесват екстремните ситуации- когато врата е отворена и разбираш, че може някой да влезе.Навярно всичко това е ужасно е феновете ми ще полудеят (смее се)Обичам мъже, които са отворени за всякакви нови неща.В секса не трябва да има никакви прегради.Всичко, което ти се иска и ти хрумне трябва да бъде направено.Иначе какъв е смисълът? Имаме още толкова години, че можем да експериментираме да направим всичко, което искаме и където искаме.

-Вкъщи имате ли поне един порнофилм?
-Да, разбира се.Харесват ми.А и защо не? Съвсем не се стеснявам от това.

-Някои се придържат към противоположната позиция.
-Струва ми се, че те лъжат.Макар и само един филм, но всеки има.Тези, които казват "не" просто се срамуват да кажат "да".В действителност мъжете много се плашат от момичета, открити във всяко едно отношение.В такъв случай момичето от самото начало трябва да бъде внимателно."Никога не съм гледала, никога не съм го правила, ти си първият!" (замисля се) Знаете ли, не обичам когато мъжете правят от доброто момиче лошо и обратното.Трябва да намериш този, който те устройва такъв, какъвто е.

-И това го казва актриса- с професия, в която постоянно сменяш образи.

-Не, има сексуални игри, в които можеш да си позволишда играеш както искаш и с когото искаш.Но ако говорим за живота...

-Добре, Лена...
-Възбудихте ли се вече? (смее се) Обичам да говоря за това.
« Последна редакция: Август 31, 2007, 05:26:55 am от Lina » Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 Изпечатай 
 |  Актьори  |  За актьорите  |  Интервюта (Модератори: ...:: Liusi ::... {ClUb MEIERhuana & FANATIzum}, soraq)  |  Тема: Интервюта с Елена Корикова « назад напред »
Отиди на: